Práškový Dip Hnijící Patentka / 100 g

139,00 Kč
S DPH

Vytvořte kolem své nástrahy neodolatelné „druhé tělo". Náš Práškový Dip je navržen tak, aby po kontaktu s vodou vytvořil na povrchu boilies nebo pelety silnou vrstvu slizovitého gelu. Tento gel je doslova nabitý extrakty, stimulanty a chutěmi, které se uvolňují mnohem intenzivněji než ze samotného boilies.

Hnijící Patentka: Naprostý unikát. Gelová vrstva vypadá jako jemný nános sedimentu plný patentek. Tento vizuální a pachový klam je nejlepší zbraní na revíry, kde ryby hledají potravu v nánosech dna.

Počet

V čem práškový Dip dominuje?

Okamžitá gelová reakce: Jakmile se nástraha dotkne vody, prášek vytvoří želatinový obal, který vypadá jako přirozený plankton nebo sliz na povrchu potravy.

Stop pachu bahna: Práškový dip nástrahu „uzamkne". Pokud chytáte na bahnitém dně, gelová vrstva zabrání bahnu, aby proniklo do kuličky, zatímco ven neustále proudí čisté aroma nástrahy.

Postupné uvolňování (Cloud effect): Gel se z povrchu uvolňuje postupně vrstvu po vrstvě. Tím se doba atraktivity nástrahy prodlužuje o mnoho hodin.

Možnost vrstvení: Pro extrémní atraktivitu můžete proces opakovat – namočit, obalit, nechat zaschnout a znovu. Vytvoříte tak silnou „krustu", která ve vodě pracuje neskutečně dlouho.

Široká variabilita použití: Ideální pro všechny typy nástrah, jako jsou boilies, pelety, návnady nebo pasty.

Vysoká koncentrace: Stačí jen malé množství pro maximální efekt, což zajišťuje dlouhou výdrž atraktivity.

Vysoce atraktivní složení: Obsahuje směs esencí, které jsou velmi lákavé pro širokou škálu ryb, včetně kaprů, amurů, sumců a dalších druhů.

Návod k použití:

1. Nástrahu (boilies, peletu, pop-up) namočte na pár vteřin do Amino dipu nebo vody.

2. Vhoďte ji do kelímku s práškovým dipem a protřepejte.

3. Nechte 2–3 minuty zaschnout, dokud se prášek nezmění v gel.

4. Hotovo! Můžete nahazovat.

74791364

Parametry

Hmotnost
100 g
Příchuť
Hnijící patentka